Zapiski na kolanie o Preclu i o potworze zwanym SMA, , zawierające nasze osobiste pomysły i doświadczenia z życia z niepełnosprawnym ruchowo dzieckiem. Uwaga: wszelkie metody, doświadczenia i komentarze przedstawione w blogu stanowią osobiste doświadczenia i odczucia naszej Rodziny i nie stanowią naukowej podstawy do prowadzenia dzieci z rdzeniowym zanikiem mięśni. Blog jest chroniony osobistymi prawami autorskimi. Kopiowanie, przytaczanie jego zawartości lub wykorzystywanie pomysłów na wpis bez zgody Autorów bloga jest sprzeczne z prawem.
Locations of visitors to this page
Blog > Komentarze do wpisu

Koniec pewnej epoki

Matka dostała dziś emaila od administratora tej platformy. Z końcem kwietnia blox, na którym od 2006 roku egzystowała Preclowa Strona przestanie istnieć.

Tym samym oryginalna Preclowa znana po tym adresem zniknie z internetu. Matka nie ukrywa, że od dawna się już tego spodziewała, nie mniej jednak czuje się zaskoczona i oczywiście zasmucona, że przyjdzie jej pożegnać się z miejscem, które stanowiło dużą część życia preclowej rodziny.

A że w każdej sytuacji trzeba znalezć coś pozytywnego, pewnie już nie długo zaprosimy Was na nową platformę blogową, na której miejmy nadzieję uda nam się umieścić zarchiwizowane wpisy.

Długa walka o refundację jest już za nami. Matka zaczyna wypływać z odmętów psychicznego zmęczenia i powoli wraz z wiosną zaczyna odczuwać chęć do pisania.....

 

PS. Mam nadzieję, że wiecie gdzie szukać nas na Facebooku?

Klikajcie i lajkujcie: https://www.facebook.com/PreclowaStrona

wtorek, 26 lutego 2019, gofer73

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2019/03/01 11:10:20
I ja ubolewam z powodu zakończenia blox.pl
Lubię tu pisać, wstawiać to co robimy razem z Syniem. Nie wyobrażam sobie tego nie robić. Będę starała się to wszystko przenieść na inną platformę. Jednak wiem, że zmiana miejsca i adresu odbije się na nas wszystkich, a jest nas tu trochę.
Nie poddawaj się, nie odwieszaj butów na kołek. Przenieś i działaj dalej.
Kasia z mamaitymekkreatywni.blox.pl
-
Gość: ewe36, *.dynamic.mm.pl
2019/03/08 00:22:25
Bardzo lubiłam podczytywać historię Precla. Nie jestem fejsbukowa :)
-
2019/03/10 21:34:09
Zapraszamy tutaj: preclowastrona.wordpress.com/