Zapiski na kolanie o Preclu i o potworze zwanym SMA, , zawierające nasze osobiste pomysły i doświadczenia z życia z niepełnosprawnym ruchowo dzieckiem. Uwaga: wszelkie metody, doświadczenia i komentarze przedstawione w blogu stanowią osobiste doświadczenia i odczucia naszej Rodziny i nie stanowią naukowej podstawy do prowadzenia dzieci z rdzeniowym zanikiem mięśni. Blog jest chroniony osobistymi prawami autorskimi. Kopiowanie, przytaczanie jego zawartości lub wykorzystywanie pomysłów na wpis bez zgody Autorów bloga jest sprzeczne z prawem.
Locations of visitors to this page
Blog > Komentarze do wpisu

Hura Hura

Od teraz jestem wolna jak ptak - rozpoczeliśmy dłuugi weekend. Udało mi się dostać trzy dni urlopu, w związku z czym, najbliższe 9 dni spędzimy we czwórkę.
A plany są następujące: poznanie rodziców Nulki, tradycyjna majówkowa wycieczka i przyjęcie urodzinowe Maksiuty (kończy tyle lat, że możemy jednocześnie odprawić obrządek postrzyżyn i oddać go pod całkowitą opiekę Ojca :).
Poza tym: wyśpimy się, pospacerujemy po Mokotowie, ugotujemy coś fajnego, może odrobimy zaległosci filmowe bo trochę się ich uzbierało.
A 7 maja wio do roboty, następny urlop dopiero w sierpniu.....
piątek, 27 kwietnia 2007, gofer73

Polecane wpisy

  • Rok pełen nadziei i emocji

    Nie odkryję Ameryki pisząc, że kończący się rok był przełomowym dla każdej rodziny SMA na świecie. W końcu, po dwunastu latach życia z chorobą, tym potworem w n

  • Morze czasu

    Pewnego letniego wieczoru, dokładnie jedenaście lat temu młoda, zdesperowana matka nie mogąc poradzić sobie z poczuciem straty, osamotnienia i bycia bezczelnie

  • To będzie przełomowy rok!

    W ostatnim dniu 2016 roku chcieliśmy podziękować Wam za to, że z nami jesteście. Dziękujemy za Wasze dobre myśli, wsparcie duchowe, wszystkie komentarze, z któr

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2007/04/27 23:53:59
zycze pieknej pogody i cudownego dluuugiego weekendu
-
2007/04/28 13:05:06
no to hop... spotkamy się po dłuuuugim weekendzie :)
-
2007/04/28 21:55:38
Gosiu,pragnę poinformować,że właśnie poszedł nasz 1% podatku dla Szymka.Obiecuję,że to nie będzie jedyna pomoc z mojej strony.
Do zobaczenia w poniedziałek.Buziaki.Ewa